אביזרים לחיות מחמד

אביזרים לחיות מחמד

אמנם אביזרים לחיות מחמד ניתן להשיג כמעט בכל סופרמרקט אבל אל תלכו שולל. אביזרים לחיות מחמד צריכים להיות איכותיים ממש כמו אביזרים עבורנו בני האדם. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לדעת איפה לרכוש אביזרים לחיות מחמד איכותיים, זולים ובעיקר מקצועיים

 

אביזרים לחיות מחמד – לא מה שחשבתם

כיום תחום האביזרים של חיות המחמד הוא מפותח וניתן לרכוש אביזרים לכלבים, אביזרים לחתול ואביזרים לחיות מחמד נוספות. למשל בתחום האביזרים לכלבים מדובר על צעצועים, משחקים, רצועות, קולרים ועוד. גם תחום האביזרים לחתולים אינו עניין של מה בכך וכולל חול, כלובי הטסה ונסיעה ועוד.

למרות שהתחום נשמע על פניו שולי המציאות בפועל ובשטח שונה לחלוטין. למשל : אביזרים לכלב יש להתאים לגיל, לסוג ולרמת ההתפתחות של הכלב. לכן, גם בתחום שולי לכאורה כמו אביזרים לכלב נדרש ייעוץ מקצועי של מומחים בתחום זה. המשיכו לקרוא ותהיו מופתעים כי יש חיה כזאת של מומחים באביזרים לבעלי חיים.

 

מזל שיש את ארגו

בחנות ארגו תמצאו את כל מבוקשכם בתחום חיות המחמד: אוכל, אביזרים, מוצרי הדברה ועוד. למעשה, החנות הזו היא גן עדן חיות מחמד  ולבעלים שלהם מסיבה אחת : בחנות זו שמים את החיות שלכם במרכז ומעניקים להם את מלוא תשומת הלב.

החנות נמצאת באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה אבל אתם לא צריכים להגיע לשם במיוחד. אתם יכולים להזמין את מוצרי החנות באמצעות הטלפון שמספרו 072-3380699, המייל שכתובתו  info@ar-go.co.il, הפייסבוק או להשאיר הודעה באתר האינטרנט שלה.

 

ומה עכשיו?

עכשיו נדרש מכם לחכות מקסימום 3 ימי עסקים לאחר אישור העסקה בחברת האשראי. המוצרים יגיעו אליכם באמצעות הדואר ובהזמנה של 100 ₪ ומעלה אפילו לא תשלמו. אמנם פטור מדמי משלוח מוגבל לתושבי גוש דן בלבד, אבל שאר תושבי הארץ יידרשו להוסיף 20 שח בלבד. במילים אחרות – שווה לכל נפש וכיס.

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי צוות החנות עומד לרשותכם לפני הקנייה, במהלכה וגם לאחריה כל יום חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00. אמנם בחנות שמים את החיות במרכז אבל ממש לא מקפחים גם את בני האדם.

 

השילוב המושלם

למעשה, רכישת מוצרים בחנות ארגו מאפשרת לכם ליהנות משילוב נדיר של יחס אישי לאנשים ולחיות, ממקצועיות ללא פשרות, ממחירים ששווים לכל נפש וכיס ומזמני אספקה מהירים. כל מי שחושב שכל עכבה לטובה ושהמהירות מהשטן כנראה לא הכיר את החנות ארגו.

ואגב, אתם יכולים לדעת על מבצעי החנות לפני כולם באמצעות הרשמות לרשימת התפוצה. בחנות מבטיחים שרשימה זו משמשת אך ורק לעדכונים ולא למטרות פרסומיות כך שאתם בטוחים : תקבלו רק את מה שביקשתם לקבל ולא שום דבר אחר.

אז עוד לא יצרתם קשר עם ארגו? למה אתם מחכים?